TS Parzyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 25
ogółem: 624 425

statystyki szczegółowe

Ranking strzelców Klasy B

Tabela końcowa strzelców Klasy B
Lp. Zawodnik Zespół Bramki
1. Maciej Kotwica Znicz Kruszyn 39
2. Bartosz Kojder Orzeł Gościszów 33
3. Piotr Turek TS Parzyce 32
4. Maciej Pawłowicz KS Włodzice 24
. Paweł Karaban LKS Ocice 24
6. Daniel Mrozik TS Parzyce 22
7. Krzysztof Dmuchowski LKS Kraśnik Dolny 21
. Michał Kozioł Kolonia Bolesławiec 21
9. Łukasz Kazimierczak Jawa Otok 18
10. Mateusz Sikora LKS Mierzwin 16
. Oskar Ilczyna Bóbr Dąbrowa 16
. Rafał Cieśla LKS Dobra 16
13. Krzysztof Janowski LKS Kraśnik Dolny 15
14. Damian Kasprzyk LKS Ocice 14
. Dariusz Pikuła Orzeł Gościszów 14
. Hubert Łukasiewicz Znicz Kruszyn 14
. Maciej Czaplicki LKS Kraśnik Dolny 14
18. Grzegorz Mitura Kolonia Bolesławiec 13
. Marek Letko Znicz Kruszyn 13
. Rafał Szuk Orzeł Gościszów 13
21. Dawid Świca LKS Kraśnik Dolny 12
. Marcin Hammer LZS Nowa 12
23. Kamil Jamróz LKS Kraśnik Dolny 11
. Piotr Fita Roan Tomisław 11
25. Adrian Pitera Jawa Otok 10
. Jacek Oleksiak KS Włodzice 10
. Sebastian Różnicki LZS Nowa 10
. Wojciech Miler Znicz Kruszyn 10
29. Daniel Długosz LKS Ocice 9
. Eryk Janowicz LZS Nowa 9
. Grzegorz Karaban LKS Ocice 9
. Przemysław Szurgot LKS Dobra 9
. Roman Sondaj TS Parzyce 9
. Sławomir Wojdowski KS Trzebień 9
35. Adrian Burniak KS Włodzice 8
. Arkadiusz Soroka Jawa 2 / Dobra 6 8
. Kamil Łaniocha Orzeł Gościszów 8
. Mateusz Kuśmierz Roan Tomisław 8
. Paweł Bułat Roan Tomisław 8
. Piotr Lesiuk Kolonia Bolesławiec 8
. Wojciech Pikuła Orzeł Gościszów 8
42. Arkadiusz Sabadasz LKS Mierzwin 7
. Henryk Łazarz LKS Dobra 7
. Piotr Cieśla Bóbr Dąbrowa 7
. Piotr Sudół LZS Nowa 7
. Tomasz Karpiak LZS Nowa 7
. Tomasz Pełka Znicz Kruszyn 7
48. Ireneusz Tabor KS Trzebień 6
. Kamil Miller LKS Kraśnik Dolny 6
. Krzysztof Zamojski LKS Ocice 6
. Mirosław Wiżgała LZS Nowa 6
. Sebastian Rudyk Znicz Kruszyn 6
53. Daniel Markiewicz KS Włodzice 5
. Henryk Kusy TS Parzyce 5
. Kamil Biczak Bóbr Dąbrowa 5
. Kamil Korczowski LKS Dobra 5
. Łukasz Krawiec Bóbr Dąbrowa 5
. Mariusz Nowakowski LKS Dobra 5
. Mateusz Matejewicz LKS Mierzwin 5
. Michał Kozłowski Znicz Kruszyn 5
. Michał Warężak KS Trzebień 5
. Mirosław Skrabucha Jawa Otok 5
. Norbert Fila TS Parzyce 5
. Oliwier Gasiak LKS Dobra 5
. Rafał Pawłowski Kolonia Bolesławiec 5
66. Alan Wartacz KS Włodzice 4
. Bartosz Bronowicki Włodzice 2 / Nowa 2 4
. Daniel Oskierko Kolonia Bolesławiec 4
. Dawid Sadowski TS Parzyce 4
. Gracjan Pawłowski Orzeł Gościszów 4
. Hubert Pajdzik LKS Ocice 4
. Jakub Wełna Roan Tomisław 4
. Krystian Kocieński Jawa Otok 4
. Krzysztof Sikora LKS Mierzwin 4
. Łukasz Wiżgała LKS Mierzwin 4
. Marcin Wejk Kolonia Bolesławiec 4
. Michał Bis Orzeł Gościszów 4
. Patryk Kochański Roan Tomisław 4
. Paweł Cieśla Bóbr 2 / Znicz 2 4
. Piotr Błotny LKS Dobra 4
. Piotr Rychert LKS Dobra 4
82. Adam Pawłowicz KS Włodzice 3
. Dawid Karaban LKS Ocice 3
. Hubert Kaczor LKS Ocice 3
. Jakub Urbanik Orzeł Gościszów 3
. Jan Kucharski KS Trzebień 3
. Krzysztof Michałek KS Trzebień 3
. Łukasz Jadach Orzeł Gościszów 3
. Maciej Pawlik Bóbr Dąbrowa 3
. Marcin Urbanik Orzeł Gościszów 3
. Mariusz Karaban LKS Ocice 3
. Mariusz Pasikowski Bóbr Dąbrowa 3
. Mateusz Młynarczyk Jawa Otok 3
. Patryk Pacuła LKS Ocice 3
. Paweł Gregorczyk Jawa Otok 3
. Paweł Grzegorzewski Znicz Kruszyn 3
. Tomasz Mikietiuk KS Trzebień 3
. Tomasz Naliński Bóbr Dąbrowa 3
. Tomasz Wojtasik LZS Nowa 3
. Zbigniew Kapusta TS Parzyce 3
101. Andrzej Puzio Roan Tomisław 2
. Antonio Volpicelli KS Włodzice 2
. Artur Magdalenko LKS Kraśnik Dolny 2
. Bartosz Bronowicki LZS Nowa 2
. Bartosz Ferlewicz LKS Kraśnik Dolny 2
. Bartosz Kowcz LKS Kraśnik Dolny 2
. Damian Burniak KS Włodzice 2
. Dariusz Wołoszyn TS Parzyce 2
. Dawid Rybak LZS Nowa 2
. Dawid Trochanowski KS Trzebień 2
. Grzegorz Kłopotek Kolonia Bolesławiec 2
. Grzegorz Zuzak Kolonia Bolesławiec 2
. Ireneusz Turczynowicz KS Włodzice 2
. Jarosław Wiżgała LKS Mierzwin 2
. Kacper Wrzeszcz Bóbr Dąbrowa 2
. Kamil Kubaczyński Roan Tomisław 2
. Kamil Nebesny KS Trzebień 2
. Kamil Różnicki LKS Ocice 2
. Krzysztof Kasprzyk Orzeł Gościszów 2
. Krzysztof Kiełbowicz LKS Mierzwin 2
. Łukasz Rudyk Znicz Kruszyn 2
. Łukasz Wenek KS Trzebień 2
. Marcin Wojewódka Jawa Otok 2
. Marek Farbis LKS Mierzwin 2
. Marek Słowiński LKS Kraśnik Dolny 2
. Mariusz Kukawski TS Parzyce 2
. Mateusz Dmuchowski LKS Kraśnik Dolny 2
. Oliwer Cal LKS Ocice 2
. Patryk Dudkiewicz KS Trzebień 2
. Patryk Szczur LKS Mierzwin 2
. Paweł Burdukiewicz Znicz Kruszyn 2
. Paweł Kotwica Znicz Kruszyn 2
. Paweł Pędlowski LZS Nowa 2
. Paweł Wojtas TS Parzyce 2
. Przemysław Wojdygo Bóbr Dąbrowa 2
. Rafał Zając LKS Dobra 2
. Remigiusz Bober TS Parzyce 2
. Sebastian Warężak KS Trzebień 2
. Sławomir Dul Jawa Otok 2
. Wiesław Andrukiewicz LZS Nowa 2
141. Adrian Dudkiewicz LKS Kraśnik Dolny 1
. Adrian Serafin LZS Nowa 1
. Andrzej Deberny Bóbr Dąbrowa 1
. Artur Mieżejowski LZS Nowa 1
. Artur Woch Bóbr Dąbrowa 1
. Bartosz Orlak LKS Kraśnik Dolny 1
. Daniel Mićić TS Parzyce 1
. Daniel Włodarczyk Jawa Otok 1
. Dariusz Hetnar LZS Nowa 1
. Dawid Braszko LKS Ocice 1
. Dawid Pasikowski Bóbr Dąbrowa 1
. Dorian Żurawiec Roan Tomisław 1
. Edward Iwanowski LKS Kraśnik Dolny 1
. Fryderyk Oleksy LKS Ocice 1
. Grzegorz Watrach Znicz Kruszyn 1
. Jacek Szarycz Kolonia Bolesławiec 1
. Jacek Zając LKS Mierzwin 1
. Jakub Nenkin KS Trzebień 1
. Janusz Serwatyński Roan Tomisław 1
. Jarosław Rogowski TS Parzyce 1
. Kacper Jońca LKS Dobra 1
. Kacper Węgrzanowski LKS Kraśnik Dolny 1
. Kamil Tabor KS Trzebień 1
. Kamil Wieczorek Znicz Kruszyn 1
. Krystian Jasiński Roan Tomisław 1
. Krystian Szymański TS Parzyce 1
. Krzysztof Mrozik Jawa Otok 1
. Łukasz Jakieła LKS Ocice 1
. Łukasz Kwaśnik Roan Tomisław 1
. Łukasz Lisowski Bóbr Dąbrowa 1
. Łukasz Popek Jawa Otok 1
. Łukasz Różycki KS Włodzice 1
. Marcin Tofil Jawa Otok 1
. Marcin Zapiór Kolonia Bolesławiec 1
. Marian Fajkowski KS Trzebień 1
. Mariusz Lehmann Jawa Otok 1
. Mariusz Lisiewicz Jawa Otok 1
. Mariusz Rogalski Kolonia Bolesławiec 1
. Mariusz Wójtowicz TS Parzyce 1
. Mirosław Stec Jawa Otok 1
. Mirosław Walski LKS Dobra 1
. Patryk Dul LKS Mierzwin 1
. Paweł Chmielowiec Roan Tomisław 1
. Paweł Lipiński TS Parzyce 1
. Paweł Stupiec LKS Mierzwin 1
. Piotr Faltyn LKS Dobra 1
. Piotr Kryjak Roan Tomisław 1
. Piotr Szewczyk TS Parzyce 1
. Piotr Żak TS Parzyce 1
. Przemysław Wołoszyn Orzeł Gościszów 1
. Radosław Hyjek Roan Tomisław 1
. Radosław Sabadasz LKS Dobra 1
. Radosław Stelmaszek KS Trzebień 1
. Rafał Górecki KS Trzebień 1
. Rafał Kupracz Bóbr Dąbrowa 1
. Rafał Świderek Kolonia Bolesławiec 1
. Remigiusz Turczyn Roan Tomisław 1
. Sławomir Gruszecki LKS Mierzwin 1
. Sławomir Kryłowicz Roan Tomisław 1
. Sławomir Kurek TS Parzyce 1
. Sławomir Słobodzian Roan Tomisław 1
. Tadeusz Sikora LKS Mierzwin 1
. Tomasz Karasiewicz Roan Tomisław 1
. Tomasz Prytycki Znicz Kruszyn 1
. Tomasz Rusin KS Włodzice 1
. Tomasz Rydzak Jawa Otok 1
. Tomasz Szwabowicz KS Włodzice 1
. Wojciech Machnio Orzeł Gościszów 1
. Wojciech Woźniak LZS Nowa 1

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

TS ParzyceChrobry Nowogrodziec
TS Parzyce 3:1 Chrobry Nowogrodziec
2015-08-23, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
LKS Ocice - TS Parzyce
Chrobry Nowogrodziec - KS Stare Jaroszowice
LZS Brzeźnik - Majdan Bolesławice
GKS Gromadka - KS Łąka
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Rybak Parowa
Górnik Węgliniec - LZS Łaziska
Victoria Ruszów - Sparta Zebrzydowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
TS Parzyce 3:1 Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice 1:3 Victoria Ruszów
KS Stare Jaroszowice 3:2 LZS Brzeźnik
Majdan Bolesławice 3:6 GKS Gromadka
KS Łąka 4:5 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Rybak Parowa 1:1 Górnik Węgliniec
LZS Łaziska 3:3 Sparta Zebrzydowa

Znajome kluby