Zapowiedź 16. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-04-04 00:08

Niedzielna kolejka A-klasy zapowiada się bardzo emocjonująco. Dla naszej drużyny mecz w Milikowie będzie meczem prawdy - czy po wygranej ze Stellą są w stanie już na dobre usadowić się w bezpiecznej pozycji w tabeli. Pozostałe mecze, chociaż bez szlagierów, również zapowiadają się interesująco.

Cosmos Milików – TS Parzyce (pierwszy mecz: 5-1)

W niedzielę na boisku w Milikowie odbędzie się arcyważny mecz dla naszego zespołu i układu strefy spadkowej A-klasy. Drużyna Cosmosu na wiosnę rozegrała dwa mecze na wyjeździe, które obydwa zakończyły się remisami 1-1, kolejno z Orłem Platerówka i LZS-em Radostów. Natomiast nasi podopieczni spisują się coraz lepiej, co potwierdza wygrana w poprzedniej kolejce z wysoko plasującą się Stellą Lubomierz. Mimo iż w tym meczu nie ma murowanego faworyta, to większe szanse na zwycięstwo daje się gospodarzom, którzy w rundzie jesiennej pokonali nasz zespół aż 5-1. Ale jak głosi piłkarskie porzekadło, każde derby rządzą się swoimi prawami. Jednak po objęciu stanowiska trenera przez Zbigniewa Andrzejczuka gra drużyny i atmosfera w klubie znacząca się poprawiła, i w niedzielę w Milikowie zobaczymy na pewno inny mecz niż w rundzie jesiennej. Znajdujące się obecnie „na fali” Koniki Polne będą chciały za wszelką cenę wywieźć z gorącego terenu trzy punkty, więc możemy się spodziewać niezwykle zaciętego meczu i walki o każdą piłkę. Do boju TS!

Orzeł Platerówka – LZS Radostów (3-1)

Wbrew pozorom drużynę z Platerówki może czekać trudna przeprawa w meczu z outsiderami z Radostowa. Orzeł na wiosnę nie spisuje się najlepiej, co potwierdzają dwa remisy po 1-1, a LZS potrafi się zmobilizować na mecze wyjazdowe i napsuc krwi wyżej notowanym rywalom.

Stella Lubomierz – Skalnik Rębiszów (4-1)

Równie ciekawy pojedynek zapowiada się w Lubomierzu. Stella na wiosnę dołuje, a Skalnik będzie chciał poprawić swoją sytuację w tabeli po niemrawym początku rundy.

Czarni Strzyżowiec – Chmielanka Chmieleń (3-2)

Gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem Chmielan, którzy ostatnio nie prezentują wysokiej formy, chociaż i Czarni również nie błyszczą ostatnio formą. Jednak to Strżyżowianie pozostają faworytem tego meczu.

Pogoń Markocice – Bazalt Sulików (3-0)

Pogoń w rundzie wiosennej idzie jak burza i każdy inny wynik jak wygraną gospodarzy można będzie uznać za niespodziankę.

Olsza Olszyna Lubańska – Kwisa Świeradów Zdrój (3-0)

W tym pojedynku faworyt do awansu do okręgówki, Olsza nie powinien mieć problemów z pokonaniem Świeradowian, którzy w jedynym wiosennym meczu polegli w Sieniawce 4-0, Jednak gracze Kwisy nie oddadzą skóry za darmo i zapewne podejmą walkę o wywiezienie chociaż punktu z Olszyny.

Włókniarz Leśna – Sudety Sieniawka (6-0)

W tym spotkaniu zapowiada się bardzo zacięty mecz. Wynik z Sieniawki raczej się nie powtórzy, a piłkarze  Sudetów grają coraz lepiej i Włókniarz będzie musiał się naprawdę postarać, aby 3 punkty pozostały w Leśnej.

autor: pilkarznr11 2009-04-05 09:23:05

Profil pilkarznr11 w Futbolowo Tak jest DO BOJU!!!!