Zapowiedź 18. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-04-17 16:46

Ciekawie zapowiada się 18. kolejka II grupy jeleniogórskiej A-klasy. Naszą drużynę czeka ciężki wyjazd w Platerówce.

Orzeł Platerówka - TS Parzyce (pierwszy mecz: 3-1)

Nasza drużyna wybiera się na mecz z 6. drużyną w tabeli. Mimo, iż w rundzie wiosennej Orzeł nie zachwyca, to wciąż pozostaje zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Nasi zawodnicy będą chcieli zrehabilitować się za ostatni remis u siebie z Radostowem i utrzeć nosa faworytom tego meczu. 3 punkty wywiezione z Platerówki byłyby idealnym zadośćuczynieniem za ostatnią stratę punktów w Parzycach. Jeśli nasza drużyna poprawi grę, to zwycięstwo jest jak najbardziej w jej zasięgu. Do boju Parzyce!

LZS Radostów - Skalnik Rębiszów (2-6)

Gospodarze po wywalczeniu punktu w ostatniej kolejce będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę i urwać punkty drużynie Skalnika. Pomimo tego zdecydowanym faworytem meczu są goście.

Cosmos Milików - Chmielanka Chmieleń (2-3)

Drużynę Chmielanki czeka wbrew pozorom trudny wyjazd w MIlikowie. Cosmos to nieobliczalna drużyna i na swoim obiekcie potrafi stawić czoła lepszym przeciwnikom. Faworytem tego pojedynku są goście, którzy w ostatniej kolejce pokonali Stellę 4-2.

Stella Lubomierz - Bazalt Sulików (4-0)

Piłkarze Stelli są w kryzysie po ostatnich trzech porażkach z rzędu i zdecydowanym faworytem tego spotkania są piłkarze Bazaltu, który odniósł ostatnio 2 zwycięstwa z zespołami z czołówki tabeli, co było szeroko komentowane (podejrzenia o kupienie meczów przez drużynę z Sulikowa).

Czarni Strzyżowiec - Kwisa Świeradów-Zdrój (3-0)

W Strzyżowcu szykuje się zacięty mecz. Pomimo tego, że Kwisa na wiosnę gra słabo, to jednak piłkarze Czarnych będą musieli się sporo napracować aby pokonać Świeradowian.

Pogoń Markocice - Sudety Sieniawka (2-2)

W tym pojedynku markocicka Pogoń powinna bez problemu zgarnąć 3 punkty, a wynik z Sieniawki będzie ciężko powtórzyć graczom Skalnika.

Olsza Olszyna Lubańska - Włókniarz Leśna (0-1)

W meczu na szczycie odprawiająca z kwitkiem kolejne drużyny Olszę czeka ciężki pojedynek z Włókniarzem. Goście będą za wszelką cenę starali powtórzyć wynik z Leśnej, co jednak jest mało prawdopodobne.