Zapowiedź 19. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-04-25 13:38
Naszą drużynę czeka kolejny mecz z serii "o 6 punktów". Tym razem TS Parzyce jadą na kolejny trudny wyjazd do Rębiszowa.

Skalnik Rębiszów - TS Parzyce (pierwszy mecz: 1-1)

Skalnik wygrał 3 ostatnie mecze z rzędu strzelając aż 12 bramek, a tracąc tylko 3 i pozostaje murowanym faworytem tego pojedynku. Nasi gracze nie zaznali smaku zwycięstwa od dwóch kolejek, ale każdy wynik oprócz porażki wywieziony z Rębiszowa będzie dobry. Przed Parzycami stoi wielka szansa na zgarnięcie chociaż jednego punktu, bo Skalnik mimo ostatnich zwycięstw jest drużyną jak najbardziej w naszym zasięgu. Wystarczy konsekwentna gra w obronie i przede wszystkim skuteczność w ataku, a punkty w tym meczu mogą stać się faktem. TS Parzyce już nie raz udowodniły, że potrafią dzielnie stawić czoła lepszym zespołom. Miejmy nadzieję, że tak też się stanie w niedzielę w Rębiszowie. Do boju Koniki!

Olsza Olszyna Lubańska - Orzeł Platerówka (4-2)

Pewnie zmierzająca po awans do okręgówki Olsza nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Orła. Graczom z Platerówki ciężko będzie powtórzyć wynik z pierwszego meczu, a co dopiero zdobyć chociaż punkt.

Włókniarz Leśna - Pogoń Markocice (0-6)

W Leśnej szykuje się szlagier 19. kolejki. Obie drużyny prezentują zbliżony poziom, a w tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy, i raczej rezultat z Markocic się nie powtórzy.

Sudety Sieniawka - Czarni Strzyżowiec (2-3)

Kolejny wyrównany mecz odbędzie się w Sieniawce. Zarówno Sudety, jak i Czarni ostatnio zawodzą swoich kibiców i obie drużyny z pewnością będą chciały przełamać swoją zła passę.

Kwisa Świeradów-Zdrój - Stella Lubomierz (0-7)

Kwisa zmierzy się z najgorszą drużyną rundy wiosennej i zapowiada się mecz do jednej bramki, i może nawet powtórzyć się wynik z Lubomierza, tyle, że na korzyść gospodarzy.

Bazalt Sulików - Cosmos Milików (1-1)

Ekipa Bazaltu nie powinna mieć żadnych problemów z pokonaniem słabo spisujących się ostatnio graczy z Milikowa.

Chmielanka Chmieleń - LZS Radostów (5-1)

W Chmieleniu zanosi się na kolejny jednostronny pojedynek. Outsiderom z Radostowa ciężko będzie wywieźć z Chmielenia chociaż punkt.