Relacje z pozostałych spotkań 19. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-04-28 11:41
Relacje z pozostałych spotkań 19. kolejki A-klasy. Nie odpowiadamy za treść zamieszczonych poniżej relacji.

Olsza Olszyna Lubańska - Orzeł Platerówka (2-1)

Olsza w kolejnym spotkaniu A klasy pokonała na własnym boisku Orła Platerówka, po dość średnim meczu udało się dorzucić kolejne 3 punkty. Goście bronili się całym zespołem skutecznie blokując dostęp do swojej bramki. Orzeł objął nawet prowadzenie w tym spotkaniu  po nieudanej pułapce ofsajdowej naszego zespołu napastnik Gości w sytuacji sam-na-sam ulokował piłkę w siatce Olszy, ale na więcej Orła nie było stać w tym meczu. Gra toczyła się przy zdecydowanej przewadze Olszy, niestety bez skuteczności  napastników olszyńskiego klubu, ale kolegom z pierwszej linii pośpieszył pomocnik Wojtek Karolewicz , w końcówce pierwszej części spotkania doprowadzając do remisu pięknym strzałem z woleja, i po zmianie stron przypieczętował wygraną Olszy  technicznym strzałem z narożnika pola karnego gości.
Olsza wygrywa 2:1  z niewygodnym przeciwnikiem jakim była w dniu dzisiejszym drużyna z Platerówki.

Źródło: http://www.olsza.one.pl/

Sudety Sieniawka - Czarni Strzyżowiec (1-0)

Mecz rozgrywał się wyrównale, lecz to Sieniawka zdobyła bramkę po kontrowersyjnej decyzji sędziego, który to po krzyknięciu przez bramkarza Strzyżowca do swojego zawodnika brzydkie słowo i dlatego to sędzia podyktował na polu karnym rzut pośredni na bramkę gości.
Strzyżowiec tak jak i Sudety Sieniawka od początku grali równą piłkę. Strzyżowiec atakując i mając kilka okazji strzeleckich nie zdołał trafić w siatkę gospodarzy tak samo jak drużyna z Sieniawki. W pierwszej połowie tak jak i w drugiej sędzia nie mógł zobaczyć masy fauli ze strony gospodarzy(nie ma co się dziwić sędziemu pewnie był wczorajszy, bo był czerwony jak burak). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Sieniawki.
Źródło:

Kwisa Świeradów-Zdrój - Stella Lubomierz (3-0 wo)

Niestety goście nie stawili się dzisiaj na konfrontację z Kwisą. Być może obawiali się solidnego lania, jakiego przedsmak doznali w poprzedniej kolejce z Bazaltem. Nie wiemy jak było, ponieważ nikt z lubomierskiego klubu nie pokwapił się, żeby nas poinformować o przyczynach nieobecności.
O godzinie 15.15 sędzia główny odgwizdał koniec oczekiwania, przewidzianego w regulaminie i w ten sposób Kwisa w łatwy sposób zainkasowała trzy punkty, awansując tym samym na 5 miejsce w grupie.
Źródło: http://tkkfkwisa.prv.pl/

oraz relacja ze strony Stelli:

W dniu dzisiejszym mecz Kwisa Świeradów Zdrój - Stella Lubomierz został odwołany i przesunięty z powodu awarii autokaru naszych ulubieńców! W następną niedzielę gracze z Lubomierza podejmą na własnym boisku drużynę Sudety Sieniawka. Źródło: http://www.stella-lubomierz.za.pl/