Zapowiedź 20. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-05-01 23:53
W 20. kolejce A-klasy szlagierowo zapowiada się konfrontacja Olszy Olszyna z Pogonią Markocice. Natomiast do Parzyc przyjeżdża ekipa Chmielanki Chmieleń.

TS Parzyce - Chmielanka Chmieleń (pierwszy mecz: 3-6)

Dla naszego zespołu to nie będzie ważny mecz. Ten mecz będzie arcyważny. Drużyna Chmielanki mimo ostatniego zwycięstwa 6-3 nad LZS-em Radostów wydaję się być drużyną jak najbardziej w naszym zasięgu. TS Parzyce w ostatnim meczu nie miały nic do powiedzenia z dobrze poukładaną drużyną z Rębiszowa, ale jak zapewniają nas zawodnicy, w meczu z Chmieleniem dadzą z siebie wszystko. Krótko mówiąc - zwycięstwo w tym meczu na pewno zwiększyłoby nasze szanse na utrzymanie w lidze. Całe Parzyce i nie tylko liczą na pełne zaangażowanie wszystkich zawodników w niedzielne popołudnie i przede wszystkim na korzystny wynik. Trzymamy kciuki i do boju!

Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów (0-2)

W Platerówce szykuje się bardzo wyrównany pojedynek sąsiadów z tabeli. Orzeł ostatnio pokazał się z bardzo dobrej strony, minimalnie przegrywając w Olszynie. Drużyna Skalnika również ostatnio prezentuje się dobrze o czym przekonali się w poprzedniej kolejce nasi zawodnicy.

LZS Radostów - Bazalt Sulików (2-0)

Obie drużyny w ostatniej kolejce zawiodły swoich fanów ponosząc porażki. Znajdujący się ostatnio na fali zespół Bazaltu na pewno będzie chciał się zrehabilitować za porażkę z Cosmosem Milików, a Radostowianie z pewnością będą chcieli powtórzyć korzystny wynik jaki osiągnęli w pierwszym spotkaniu w Sulikowie.

Cosmos Milików - Kwisa Świeradów-Zdrój (2-4)

Pomimo przepaści jaka dzieli obie drużyny w tabeli, w Milikowie dojdzie do wyrównanego pojedynku z lekkim wskazaniem na gości. Cosmos wygrał w ostatniej kolejce na trudnym terenie w Sulikowie, a mecz Kwisy się nie odbył. Jednak faworytem tego pojedynku pozostają Świeradowianie, ale żeby wywieźć z Milikowa 3 punkty goście będą musieli się nieźle postarać.

Stella Lubomierz - Sudety Sieniawka (4-0)

W Lubomierzu należy się spodziewać raczej odwrotnego meczu wyniku niż ten, który padł w Sieniawce. Gracze Sudetów wzmocnieni ostatnim zwycięstwem nad Strzyżowcem zapewne nie będą mieli problemów z wywiezieniem z Lubomierza trzech punktów.

Czarni Strzyżowiec - Włókniarz Leśna (1-3)

Mecz na szczycie zapowiada się w Strzyżowcu, gdzie zagrają sąsiedzi z górnej części tabeli. Faworytem tego spotkania pozostają gracze z Leśnej, którzy pokonali ostatnio Pogoń Markocice 3-1. Broni łatwo nie złożą również Strzyżowianie, więc w Strzyżowcu szykuje się wyrównane spotkanie.

Pogoń Markocice - Olsza Olszyna Lubańska (1-4)

Tego spotkania chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W Markocicach odbędzie się szlagier kolejki, a może nawet całej rundy wiosennej. Lider z Olszyny na pewno będzie chciał udowodnić, że to właśnie im należy się awans. Wiceliderzy z Markocic z pewnością będą chcieli ukraść punkty faworytom i pokazać, że walka o prymat w lidze nie jest jeszcze rozstrzygnięta i wszystko się może zdarzyć.