Zapowiedź 21. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-05-08 20:09
Mimo, iż w 21. kolejce A-klasy zabraknie typowych szlagierów, to kilka pojedynków zapowiada się bardzo ciekawie. Naszą drużynę czeka ciężki wyjazd do Sulikowa.

Bazalt Sulików - TS Parzyce (pierwszy mecz: 2-0)

Ciężka przeprawa szykuję się naszej drużynie w Sulikowie. Bazalt jest solidną drużyną, ale jak pokazał ostatni mecz Bazaltu u siebie (porażka z Cosmosem Milików 0-1) ta ekipa jest jak najbardziej do ogrania. A że naszych zawodników stać na wygraną udowodnił ostatni mecz. Jeśli TS zagra w Sulikowie tak dobrze, jak z Chmielanką w ostatnim spotkaniu, to zwycięstwo nie powinno sprawić problemu naszym zawodnikom. Gdy jeszcze poprawimy skuteczność i grę skrzydłami, a także obrona będzie szczelniejsza, to o wynik nie będziemy musieli się martwić. Liczymy na was i do boju!

Pogoń Markocice - Orzeł Platerówka (2-3)

Orłowi niezmiernie ciężko będzie zbliżyć się do wyniku osiągniętego w pierwszym spotkaniu tych drużyn. Drużyna Pogoni po ostatnim zwycięstwie z Olszą udowodniła, że jeszcze nie składa broni i będzie liczyć się w walce o awans. Każdy inny wynik, jak zwycięstwo gospodarzy będzie można uznać za niespodziankę.

Olsza Olszyna Lubańska - Czarni Strzyżowiec (2-1)

Murowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze. Olsza będzie chciała zrehabilitować się za ostatnią porażkę w Markocicach, a Czarni ostatnio są tylko cieniem drużyny z rundy jesiennej.

Włókniarz Leśna - Stella Lubomierz (2-5)

Jeszcze parę tygodni temu w tym pojedynku można by upatrywać dwucyfrowego wyniku. Ostatnio gra Stelli się poprawiła, ale mimo to i tak bezproblemowo ten pojedynek powinni wygrać gospodarze.

Sudety Sieniawka - Cosmos Milików (2-1)

Wbrew pozorom ciekawy pojedynek szykuje się w Sieniawce. Obie drużyny będą chciały za wszelką cenę zdobyć punkty niezwykle potrzebne do utrzymania się w A-klasie i każdy wynik  w tym meczu jest możliwy.

Kwisa Świeradów-Zdrój - LZS Radostów (5-2)

Faworytem tego pojedynku są piłkarze Kwisy i raczej nie zanosi się na niespodziankę w tym meczu.

Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów (2-7)

Po ostatniej porażce w Parzycach w lepszej sytuacji wydają się być zawodnicy z Rębiszowa. Obie drużyny odniosły ostatnio porażki, ale drużyna Skalnika powinna poradzić sobie z gospodarzami.