Zapowiedź 22. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-05-15 14:52
W 22. kolejce A-klasy odbędzie się klika ważnych dla naszej drużyny pojedynków. Pozycja, którą zajmujemy obecnie w tabeli niestety zmusza nas do oglądania się na wyniki innych meczów. Nasza drużyna podejmuje u siebie Kwisę Świeradów-Zdrój.

TS Parzyce - Kwisa Świeradów-Zdrój (pierwszy mecz: 0-10)

To będzie niezmiernie ciężki pojedynek dla naszej ekipy. Realnie patrząc, remis w tym meczu byłby naszym zwycięstwem. A nasza drużyna potrzebuje punktów jak powietrza. Każdy punkcik przybliży nas do utrzymania w A-klasie. Ostatnie mecze w tym sezonie Parzyce zagrają z drużynami z czołówki tabeli, więc punktów trzeba szukać w każdym spotkaniu. Im więcej punktów zdobędziemy, tym mniej nasza sytuacja w tabeli będzie zależała od wyników innych spotkań. Do boju!

Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń (2-3)

Bardzo wyrównany pojedynek zapowiada się w Platerówce. Lekkim faworytem wydają się być gospodarze, ale nie zapominajmy, że drużyna z Chmielanki wygrała ostatni mecz z Rębiszowem 4-2 i w tym pojedynku Orzeł będzie się musiał nieźle postarać, aby pokonać Chmielan.

Skalnik Rębiszów - Bazalt Sulików (2-2)

W tym spotkaniu również nie ma zdecydowanego faworyta. Drużyna Skalnika zapewne będzie chciała się zrehabilitować za ostatnią porażkę w Chmieleniu, a Sulikowianie podbudowani ostatnim zwycięstwem łatwo skóry nie oddadzą.

Stella Lubomierz - Olsza Olszyna Lubańska (0-6)

Pomimo tego, iż Stella ostatnio zaczęła grać coraz lepiej, to bezsprzecznym faworytem tego spotkania są liderzy z Olszyny.

Czarni Strzyżowiec - Pogoń Markocice (1-4)

Gracze Czarnych ostatnio mają wyraźny spadek formy i goście z Markocic powinni wywieźć ze Strzyżowca 3 punkty, chociaż na pewno łatwo nie będzie.

Cosmos Milików - Włókniarz Leśna (0-3 wo)

Gracze Cosmosu, podobnie jak nasza ekipa potrzebują kolejnych punktów, aby zapewnić sobie utrzymanie w lidze. I choć pojedynek z Włókniarzem zapewne będzie trudny, to jednak już w tym sezonie różne rzeczy się działy i wynik w tym spotkaniu może być sprawą otwartą.

LZS Radostów - Sudety Sieniawka (1-5)

Ten pojedynek między zespołami z dołu tabeli jest bardzo ważny dla układu miejsc w niższych partiach ligowej tabeli. Radostów nie stracił jeszcze szans na utrzymanie, ale pojedynek z Sieniawką będzie niezmiernie ważny. Zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu zwiększyłoby nasze szanse na utrzymanie, ponieważ następny mecz TS gra właśnie w Sieniawce.