Relacje z pozostałych spotkań 22. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-05-20 11:33
Relacje z pozostałych spotkań 22. kolejki A-klasy. Nie odpowiadamy za treść zamieszczonych poniżej relacji.

Stella Lubomierz - Olsza Olszyna Lubańska (1-6)

17 maja Stella Lubomierz na własnym boisku zmierzyła się z liderem A Klasy, GKS-em Olsza Olszyna Lubańska. Potyczki z ta drużyną z zeszłej rundy nie możemy zaliczyć do udanych, ponieważ rozgromili nas 6:0.
Pierwsza połowa zaczęła się dla nas idealnie. Wynik otworzył Maksymilian Król po pięknym podaniu od Roberta Dżamalisa i niespodziewanie było 1:0. Niestety długo tego wyniku nie zdołaliśmy utrzymać. Po chwili Olsza wyrównała. Pierwsza część toczyła się dosyć wyrównanie z lekką przewagą gości. Następnego gola ponownie zdobyła Olsza. Jeszcze przed przerwą zdołali trafić do siatki po raz trzeci i do przerwy wynik stanowił 3:1.
W drugiej odsłonie wyszły braki kondycyjne Stelli. Olszyna pokazała, że zasługuje na awans do Ligi Okręgowej. Od początku rzucili się do ataku, mieli przewagę i ustrzelili kolejną bramkę. Stella została zamknięta na własnej połowie. Olsza wykorzystała to i zaliczyła kolejne trafienie przy którym szans nie miał nas niecodzienny bramkarz Damian Hutnik. Przed ostatnim gwizdkiem obejrzeliśmy jeszcze szóstego gola dla Olszyny. Końcowy wynik to 1:6! Mimo to, że wynik był taki jak widać, to i tak chcemy serdecznie podziękować naszym ulubieńcom za walkę oraz za strzeloną przez Maksymiliana Króla bramkę! Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają w Markocicach, z miejscową Pogonią! Życzymy powodzenia graczom Stelli Lubomierz!

Skład Stelli:
Damian Hutnik (BR),- Sławomir Zawistowski, Adam Buda, Marcin Malarowski, Mariusz Rak,- Roman Sidorski, Robert Dżamalis, Robert Domagała, Mariusz Malarowski,- Maksymilian Król, Tomasz Rak (C). Źródło:

Oraz relacja ze strony Olszy:

Spotkanie rewanżowe Olszy i Stelli rozpoczęło się z małym opóźnieniem.

Nasz zespół wystąpił w zmienionym składzie w stosunku do ostatniego meczu, bowiem po pauzie za kartki wrócili Marcin Cieślak i Wojtek Karolewicz a zabrakło Adama Śmigielskiego , Łukasza Rogalskiego, Tomka Kosowskiego i Andrzeja Kosowskiego. Początek spotkania okazał się być szczęśliwy dla Stelli Lubomierz, która objęła prowadzenie w 5 minucie, ale na tyle było stać zespół gospodarzy w tym dniu. Olsza doprowadziła do wyrównania w 15min strzałem z 20m popisał się Damian Szpak, drugą bramkę strzelił Marcin Cieślak , przed przerwą wynik podwyższył Grzegorz Grześkiewicz. Druga połowa okazała się być areną jednego gracza, a był nim Grzesiek Grześkiewicz strzelając kolejne 3 bramki.
Mecz był dość jednostronnym spotkaniem, Olsza posiadała zdecydowaną przewagę, biorąc pod uwagę wiele niewykorzystanych sytuacji szczególnie w drogiej połowie meczu wynik mógł być jeszcze wyższy.  Źródło: http://www.olsza.one.pl/