Zapowiedź 23. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-05-22 10:58
23. kolejka A-klasy dla naszej drużyny zapowiada się jako najważniejsza w tym sezonie. To właśnie w najbliższą niedzielę okaże się, czy zachowamy jeszcze szanse na utrzymanie, czy też po meczu w Sieniawce tylko cud nas uratuje.

Sudety Sieniawka - TS Parzyce (pierwszy mecz: 3-6)

Dla naszej drużyny to będzie najważniejszy mecz w tym sezonie. Jeśli wyjedziemy z Sieniawki z trzema punktami, to punkty te przybliżą nas do utrzymania w A-klasie. Jeśli jednak poniesiemy porażkę, stratę punktową będzie bardzo ciężko odrobić w trzech ostatnich meczach sezonu z drużynami z czołówki tabeli. Remis, choć zapewne nie zadowoli żadnej z drużyn, to na pewno przybliży Sudety do utrzymania w lidze. Liczymy, iż do tego meczu nasi zawodnicy podejdą podwójnie zmobilizowani i skoncentrowani, bo 3 punkty w tym meczu są sprawą otwartą, a Parzyce na pewno stać na zwycięstwo w tym meczu. Do boju TS!

Olsza Olszyna Lubańska - Cosmos Milików (5-2)

Jeśli Olsza w tym meczu zdobędzie co najmniej jeden punkt, to będzie mogła świętować awans do ligi okręgowej. Każdy inny wynik, jak pewne zwycięstwo Olszy będzie można uznać za niespodziankę.

Włókniarz Leśna - LZS Radostów (6-1)

Gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem "czerwonej latarni" ligi, czyli drużyny z Radostowa. Piłkarskie porzekadło mówi, że nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika, jednak nawet grający na najwyższych obrotach LZS to rywal z innej półki dla Włókniarza.

Czarni Strzyżowiec - Orzeł Platerówka (0-5)

To spotkanie to pojedynek sąsiadów z tabeli. Wydawać by się mogło, iż ekipa Orła powinna poradzić sobie z gospodarzami, jednak gracze ze Strzyżowca ostatnio zdołali zremisować z Pogonią Markocice, a nierówna murawa w Strzyżowcu gościom na pewno nie pomoże.

Pogoń Markocice - Stella Lubomierz (2-2)

Gospodarze raczej nie powinni mieć problemów z pokonaniem ostatnio znów dołującej Stelli, ale nie wolno zapominać, iż ekipa z Lubomierza jest nieobliczalna i może sprawić nie lada kłopoty faworytom z Markocic.

Kwisa Świeradów-Zdrój - Skalnik Rębiszów (2-2)

Gospodarze nie powinni mieć problemów ze słabo ostatnio spisującą się drużyną Skalnika, a wynik z pierwszego spotkania wydaje się być ciężki do powtórzenia dla graczy z Rębiszowa.

Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń (4-3)

Bazalt powinien poradzić sobie z gośćmi z Chmielenia, którzy ostatnio słabo spisują się na wyjazdach.

autor: sito1826 2009-05-23 14:20:03

Profil sito1826 w Futbolowo jak najbardziej! sieniawka jest  w waszym zasiengu  musicie dac 200% mocy  i 3 pukty sa wasze  powodzenia