Zapowiedź 24. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-05-29 20:37

Do końca sezonu zostały 3 kolejki, a naszą drużynę czekają 3 trudne przeprawy z drużynami z czołówki tabeli. Na początek podejmujemy Włókniarza Leśna.

TS Parzyce - Włókniarz Leśna (pierwszy mecz: 1-4)

Nasza drużyna po zaprzepaszczeniu wielkiej szansy na zdobycie trzech punktów w Sieniawce zmierzy się z trzecią w tabeli ekipą Włókniarza. TS aby myśleć o utrzymaniu musi do końca sezonu zdobyć co najmniej 6 punktów, co wydaje się trudne, ale osiągalne. Niestety trzeba również liczyć na korzystne rezultaty w innych spotkaniach. Drużyna z Leśnej ostatnio prezentuje się średnio, a bezbramkowy wynik meczu w Milikowie pokazuje, że można zyskać punkty w pojedynku z tą ekipą. Miejmy nadzieję, że piłkarze z Parzyc nie stracili jeszcze wiary w utrzymanie, a jeśli poprawimy element gry, który ostatnio u nas szwankuje, czyli skuteczność w ataku, to wynik będzie sprawą otwartą. Do boju TS!

Orzeł Platerówka - Bazalt Sulików (3-1)

Zacięty mecz zapowiada się w Platerówce. Orzeł na swoim boisku jest ekipą trudną do ogrania, ale nie wolno zapominać, że Bazalt po ostatniej porażce u siebie będzie chciał się zrehabilitować i zapewne zrobi wszystko, żeby urwać punkty gospodarzom.

Chmielanka Chmieleń - Kwisa Świeradów-Zdrój (1-2)

Ciężka przeprawa czeka na zawodników Kwisy w Chmieleniu. Gospodarze są ekipą bardzo nieobliczalną, potrafiącą urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi, więc gracze z Świeradowa-Zdroju będą musieli niezwykle uważać, aby nie stracić punktów w Chmieleniu.

Skalnik Rębiszów - Sudety Sieniawka (2-2)

Ekipa z Rębiszowa z pewnością będzie chciała przełamać złą passę ostatnich czterech porażek, ale wydaje się, że Sudety nie powinny sprawić gospodarzom dużych kłopotów, nawet pomimo ostatniego szczęśliwego zwycięstwa.

Stella Lubomierz - Czarni Strzyżowiec (0-3)

Zawodników Stelli czeka ciężka przeprawa. Lubomierzanie ostatnio znowu zawodzą, a ekipa ze Strzyżowca skutecznie urywa punkty wyżej notowanym rywalom,co powoduje, że w tym spotkaniu rezultat pozostaje sprawą otwartą.

LZS Radostów - Olsza Olszyna Lubańska (0-16)

Olsza po wywalczeniu awansu do Klasy Okręgowej zapewne nie będzie tak bardzo zabiegać o wynik, jak w pierwszym pojedynku tych drużyn. W tym swoją szansę upatrują gracze z Radostowa. Jednak gospodarzom ciężko będzie powtórzyć wynik Cosmosu Milików z poprzedniej kolejki.

Cosmos Milików - Pogoń Markocice (0-3)

Zacięte widowisko zapowiada się w Milikowie.Cosmos ostatnio konsekwentnie odbiera punkty ekipom z czołówki tabeli, a atutem gospodarzy będzie również wąskie i nierówne boisko, do którego nie są przyzwyczajeni gracze Pogoni. Niebędący jeszcze pewien utrzymania Cosmos może sprawić kolejną niespodziankę i odebrać punkty bardziej utytułowanym rywalom.