Zapowiedź 25. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-06-06 23:49
W przedostatniej kolejce A-Klasy dowiemy się, kto oprócz LZS-u Radostów spadnie do Klasy B. Nasza drużyna gra w Olszynie Lubańskiej.

Olsza Olszyna Lubańska - TS Parzyce (pierwszy mecz: 7-0)

Aby nasza drużyna zachowała jeszcze chociaż teoretyczne szanse na utrzymanie, musi wywieźć chociaż punkt z Olszyny Lubańskiej, o co będzie bardzo ciężko. Chociaż Olsza, która ma już zapewniony awans do Klasy Okręgowej, ostatnio spisuje się przeciętnie, to wciąż jest to bardzo groźna drużyna. A w Parzycach atmosfera jest bardzo nerwowa, dodatkowo znów nie pomagają nam braki kadrowe. Jeśli z Olszyny wrócimy bez punktów, to dołączymy do spadającego LZS-u Radostów, bez względu na wynik Cosmosu Milików. Jednak jak mówi piłkarskie przysłowie, dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe i nie należy skreślać szans żadnej drużyny przed meczem. Do boju Parzyce!

Czarni Strzyżowiec - Cosmos Milików (4-2)

Cosmos aby spokojnie przypieczętować swoje utrzymanie w lidze, musi wywieźć ze Strzyżowca 3 punkty, ale w przypadku porażki naszej ekipy porażka Milikowa z Czarnymi może okazać się zwycięska. Czarni ostatnio grają coraz lepiej, ale również Cosmos ostatnio zwyżkuje formą, więc zapowiada się zacięty mecz.

Pogoń Markocice - LZS Radostów (8-1)

Markociczanie po ostatnim szczęśliwym zwycięstwie w Milikowie będą chcieli odeprzeć ataki Włókniarza Leśna, który również walczy o drugie miejsce w tabeli i będą próbowali pokonać Radostów, który ostatnio spisuje się dobrze. Pogoń będzie musiała się nieźle napracować, aby zdobyć 3 punkty w tym meczu.

Stella Lubomierz - Orzeł Platerówka (0-1)

Słabo spisującej się ostatnio Stelli ciężko będzie odeprzeć atak piłkarzy z Platerówki, ale ekipa z Lubomierza już raz w tej rundzie pokazała, że może walczyć z każdym, ale jednak Orzeł wydaje się być solidniejszą drużyną.

Włókniarz Leśna - Skalnik Rębiszów (3-2)

Znajdujący się na fali Włókniarz nie powinien mieć problemów z pokonaniem przeżywającego wyraźny spadek formy Skalnika Rębiszów.

Sudety Sieniawka - Chmielanka Chmieleń (1-4)

Ciekawy pojedynek szykuje się w Sieniawce. Po ostatnim niespodziewanym zwycięstwie w Rębiszowie Sudety wydają się być niewygodnym przeciwnikiem dla grających w kratkę piłkarzy Chmielanki. W tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy.

Kwisa Świeradów-Zdrój - Bazalt Sulików (1-0)

Niepokonana od siedmiu kolejek Kwisa nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem dołujących ostatnio graczy z Sulikowa.