Zapowiedź 26. kolejki A-klasy

• autor: Myka, 2009-06-12 22:15
Ostatnia kolejka A-klasy nie przyniesie nic nowego, zwycięzcy ligi i spadkowicze są już znani, a w większości spotkań gra będzie się toczyła o przysłowiową pietruszkę. Nasza ekipa podejmie  u siebie Pogoń Markocice.

TS Parzyce - Pogoń Markocice (pierwszy mecz: 1-6)

Dla obu drużyn będzie to mecz tylko o prestiż. Markociczanie mają już zapewnione 2. miejsce w tabeli, ponieważ mają lepszy bilans bezpośrednich meczów z Włókniarzem Leśna, który traci do wicelidera 3 punkty. Goście jednak na pewno będą chcieli ponownie rozbić rywala, tak jak w ostatniej kolejce o sile drużyny z Markocic przekonał się LZS Radostów. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy zmobilizują się na to spotkanie i spróbują zakończyć sezon niespodzianką, jaką na pewno byłoby pozbawienie Pogoni punktów.

Orzeł Platerówka - Kwisa Świeradów-Zdrój (2-3)

Pojedynek sąsiadów w tabeli. Kwisa z pewnością będzie chciała wygrać swój dziewiąty mecz z rzędu, jednak piłkarze Orła ostatnio prezentują wysoką formę i Kwisa będzie musiała się bardzo postarać, żeby nie stracić punktów w tym meczu.

Bazalt Sulików - Sudety Sieniawka (2-3)

Sulikowianie będą chcieli zrewanżować się za porażkę w pierwszym meczu, a także przerwać passę trzech meczów bez zwycięstwa. Sudety po laniu jakie sporządzili im Chmielanie wydają się być łatwym przeciwnikiem, jednak nie zapominajmy, że gracze z Sieniawki mogą wskoczyć o jedno miejsce wyżej w przypadku swego zwycięstwa i porażki Skalnika.

Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna Lubańska (1-4)

Lider z Olszyny zapewne nie wystawi w Rębiszowie swego najsilniejszego składu i w tym właśnie swą szanse upatrują Rębiszowianie. Strata punktów przez Olszę w tym meczu nie będzie można uznać za niespodziankę.

Chmielanka Chmieleń - Włókniarz Leśna (0-2)

Gracze z Chmielenia, chyba najbardziej nieobliczalnej ekipy sezonu, po ostatnim pogromie w Sieniawce wydają się być bardzo niewygodnym rywalem dla Włókniarza.

LZS Radostów - Czarni Strzyżowiec (0-3 wo)

Drużynie z Radostowa zapewne ciężko będzie się pozbierać po ostatnim pogromie w Markocicach i chociażby uszczknąć punkt solidnej drużynie ze Strzyżowca.

Cosmos Milików - Stella Lubomierz (0-4)

Cosmos nie powinien mieć problemów ze zwyciężeniem przechodzącej obecnie głęboki kryzys Stelli Lubomierz.