5. trening podczas przygotowań

• autor: Paweł, 2009-07-10 22:25
Podopieczni Zbigniewa Andrzejczuka odbyli dziś piąty trening podczas przygotowań do nowego sezonu.
    Celem dzisiejszego treningu było udoskonalenie techniki oraz lepsze wyczucie piłki przed zbliżającym się pierwszym sparingiem. Dzięki bardzo wysokiej frekwencji trener miał duże pole do popisu jeżeli chodzi o wybór poszczególnych ćwiczeń (co pod koniec troszeczkę go zgubiło :P). Wiele ćwiczeń w dwójkach, trójkach a nawet czwórkach zostało zakończonych trzema seriami rzutów wolnych zza pola karnego. Do drużyny dołączył Henryk Kusy, który wrócił z urlopu w Chorwacji. Wszystkiemu przyglądał się prezes klubu TS Parzyce Kazimierz Miechurski.
    W niedzielę B-klasowcy rozegrają pierwszy sparing. Rywalem będzie Team z Bolesławca. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Parzycach o godzinie 16.00. Pomimo wysokiej frekwencji wciąż gorąco apelujemy do innych zawodników klubu o uczestnictwo w treningach w miarę własnych możliwości.

autor: jebigazorro 2009-07-11 10:26:30

Profil jebigazorro w Futbolowo Paweł, dzięki za wzmiankę, ale mogłeś zaznaczyć - nasz najlepszy zawodnik ( nie mylić najgrubszy :) ) i nie z urlopu, tylko testów ( był obserwowany przez czołowy zespół chorwacki) :))

autor: pilkarznr11 2009-07-11 10:42:43

Profil pilkarznr11 w Futbolowo hehe jak mógłbym nie wspomnieć o naszym jakże wszechstronnym zawodniku (środkowy pomocnik-ofensywny, defensywny; napastnik), jak i człowieku który działa dla klubu jako wiceprezes i jak widzimy łowca talentów który wykracza poza terytorium Polski. Witamy serdecznie po powrocie w Parzycach. Mamy nadzieję, że zaszczycisz nas swoją obecnością na sparingu w niedzielę. Zbiórka o 15:15. Pozdrawiamy:)

autor: jebigazorro 2009-07-12 19:33:24

Profil jebigazorro w Futbolowo Pawełku, pięknie:)))Wreszcie ktoś napisał prawdę he, he, masz u mnie browarka!