Drugi sparing i porażka

• autor: Myka, 2009-07-19 17:10
W swoim drugim sparingu drużyna TS-u poniosła porażkę z beniaminkiem A-Klasy drużyną LZS-u Łaziska.

Od początku meczu groźnie zaczęli atakować goście i szybko wypracowali sobie przewagę. Po kilkunastu minutach przyjezdni wypracowali sobie świetną okazję do zdobycia bramki, ale w sytuacji sam na sam zawodnik gości nieznacznie przestrzelił bramkę strzeżoną przez Kamila Krzyśko. Chwilę później po mocnym strzale Krzyśko wybija piłkę na rzut rożny. Gospodarze nie potrafili wytworzyć sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola. W 38. minucie meczu goście wychodzą na prowadzenie po samobójczym uderzeniu zawodnika TS-u. Do przerwy wynik się nie zmienia.

W drugiej połowie w naszym zespole nastąpiła zmiana bramkarza, a Kamil Krzyśko zaczął grać w polu. Już 2 minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania Łaziska podwyższają prowadzenie po rozklepaniu obrony Parzyc w polu karnym i barmce głową. Jednak gospodarze nareszczie ruszają do ataku co przynosi efekt w 56. minucie. Po długim prostopadłym podaniu Michała Mierzwy bramkę w sytacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych zdobywa testowany w Parzycach Denis Mucha. Jednak już 10 minut później LZS zdobywa kolejną bramkę po dośrodkowaniu i strzale głową. Towarzysze zaczynają atakować coraz śmielej i pewniej, jednak długo nie przynosi to skutku. 10 minut przed końcem spotkania świetną okazję marnuje Franciszek Doliński. Jednak ten sam zawodnik rehabilituje się w ostatniej minucie meczu zdobywając ładną bramkę głową.

Parzyce, 19 lipca 2009, godzina 14:00

TS PARZYCE - LZS ŁAZISKA  2:3 (0:1)

0:1 Artur Miechurski 38'-samobójcza

0:2 .............. 47'

1:2 Denis Mucha 56'

1:3 .............. 67'

2:3 Franciszek Doliński 90'

TS PARZYCE: Kamil Krzyśko  - Tomasz Jasiński, Artur Miechurski, Franciszek Moczydlak, Jarosław Oleksiak, Radosław Mandziuk, Dariusz Socha, Paweł Zieliński, Sebastian Marzec, Marek Pławiak, Denis Mucha (testowany)

zmiany lotne: Daniel Mićić, Henryk Kusy, Wiesław Szajwaj, Franciszek Doliński

autor: fffffff 2009-07-19 19:01:44

avatar no to dolina zostala trafiona

autor: jebigazorro 2009-07-19 19:31:19

Profil jebigazorro w Futbolowo Ściągałem z tamtej strony siatkę po meczu, wyraźnie było widać, że zaczepił o wystającą kępe trawy i przewracając się został jeszcze trafiony piłką, pełen szacun dla GOŚCIA, który go trafił.