Zapowiedź 1. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-08-30 10:49

W ostatnią niedzielę sierpnia w końcu rusza nasza grupa B-klasy. Na początek sezonu nasza ekipa wybiera się na wyjazd do Mierzwina.

LKS Mierzwin - TS Parzyce

Dopiero ten mecz będzie dla naszej drużyny prawdziwym sprawdzianem, jaka jest forma naszej ekipy po długich przygotowaniach do sezonu. A drużyna z Mierzwina na swoim boisku jest dość niewygodnym rywalem. Żeby odnieść sukces w tym meczu zawodnicy TS-u muszą być cały mecz skoncentrowani, bo na wąskim i nierównym boisku różne rzeczy mogą się przytrafić. W rozegranym w marcu sparingu Parzyce wygrały w Mierzwinie 2-0, jednak nie należy zbytnio kierować się tym wynikiem. Pomimo kłopotów kadrowych Towarzysze muszą zagrać swoje i spokojnie realizować taktykę trenera Zbigniewa Andrzejczuka. Do boju TS!

Twardy II Świętoszów - LZS Brzeźnik

Zacięty mecz szykuje się w Świętoszowie, gdzie miejscowe rezerwy Twardego podejmą ekipę Brzeźnika. W tym spotkaniu może paść każdy wynik i nie ma jednoznacznego faworyta.

Roan Tomisław - Granit Gierałtów

Prezentujący aspiracje nawet na grę w A-klasie Roan jest faworytem tego meczu, jednak Granit na pewno łatwo się nie podda. Mimo to 3 punkty powinny spokojnie zostać w Tomisławiu.

LZS Sobota - LZS Niwnice

Gracze z Soboty powinni poradzić sobie z jednym z outsiderów naszej ligi. Dodatkową motywacją dla nich jest na pewno chęć zrewanżowania się ekipie z Niwnic za porażkę u siebie w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu.

Rybak Parowa - LZS Płóczki Dolne

Uważani za jednych z faworytów ligi (oprócz naszej ekipy) gracze z Parowej nie powinni mieć kłopotów z pokonaniem Płóczek Dolnych, a mogą się nawet pokusić o wynik dwucyfrowy, tak jak to im się udało w poprzednim sezonie.