Zapowiedź 2. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-09-04 22:52
W drugiej kolejce sezonu naszą drużynę czeka arcyważne spotkanie, ponieważ do Parzyc przyjeżdża ekipa Rybaka Parowa.

TS Parzyce - Rybak Parowa

Ten mecz śmiało można nazwać meczem o 6 punktów. Strata punktów u siebie z Parową skomplikowałaby sytuację naszej drużyny, a punkty ciężko byłoby odrobić. Zwycięstwo TS-u w meczu na szczycie Klasy B na pewno uspokoiłoby sytuację w drużynie. Choć mecz ten będzie ciężką potyczką, a spotkanie nie ma jednoznacznego faworyta, to jednak nasza ekipa gra u siebie i zapewne będzie chciała jak najlepiej zaprezentować naszym kibicom. Jeśli Parzyce znacznie poprawią swoją grę od tej, jaką zaprezentowali w Mierzwinie, to 3 punkty w tym meczu powinny stać się faktem. Choć nie będzie łatwo, to jednak gracze TS-u na pewno dadzą z siebie wszystko. Towarzysze! Do boju!!!

LZS Brzeźnik - LZS Płóczki Dolne

Faworytem tego meczu są gospodarze, którzy będą chcieli się zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu. Każdy inny wynik, niż zwycięstwo Brzeźnika można będzie uznać za niespodziankę.

LZS Niwnice - LKS Mierzwin

W Lwówku Śląskim, gdzie swe mecze rozgrywa LZS Niwnice, szykuje się zacięty pojedynek. Mimo, iż faworytem wydaje się być Mierzwin, to jednak Niwnice grające u siebie są drużyną bardzo nieobliczalną i wynik tego spotkania pozostaje sprawą otwartą.

Granit Gierałtów - LZS Sobota

Trudne zadanie czeka graczy z Soboty. Granit po ostatnim zwycięstwie w Tomisławiu udowodnił, że jest mocną ekipą i z pewnością łatwo 3 punktów Sobocie nie odda. Wobec tego w Gierałtowie szykuje się zacięty pojedynek.

Twardy II Świętoszów - Roan Tomisław

Twardy w ostatnim meczu pokazał, że na pewno nie można go przedwcześnie skreślać w walce o zwycięstwo w lidze. Wojskowi powinni spokojnie poradzić sobie z ekipą z Tomisławia.