Zapowiedź 3. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-09-11 12:38
Po porażce w ostatniej kolejce nasza drużyna wybiera się na mecz do nieobliczalnie grających Płóczek Dolnych.

LZS Płóczki Dolne - TS Parzyce

W ostatniej kolejce drużyna z Płóczek sprawiła sporą niespodziankę, remisując z faworyzowanym Brzeźnikiem 2-2. Natomiast dla naszej ekipy mecz ten będzie okazją do rehabilitacji za ostatnią sromotną porażkę z Parową. Parzyce ostatnio grają fatalnie i wysoka wygrana w Płóczkach na pewno polepszy atmosferę w drużynie. Miejmy nadzieję, że w Płóczkach zobaczymy zupełnie inną, dobrze grającą drużynę, którą będzie stać na walkę o awans do A-klasy. Do boju Parzyce!

Roan Tomisław - LZS Brzeźnik

Ten mecz będzie pojedynkiem drużyn, które zanotowały fatalny start w rozgrywkach. Roan w dwóch meczach stracił już 8 goli, sytuacja Brzeźnika wygląda trochę lepiej, bo ekipa ta zdobyła punkt za remis z Płóczkami Dolnymi. Spotkanie to nie ma jednoznacznego faworyta, a zwycięstwo pozwoli którejś z drużyn przerwać złą passę.

LZS Sobota - Twardy II Świętoszów

Ciężkie zadanie czeka grających w kratkę zawodników z Soboty. Idący jak burza Twardy wydaje się trudną do zatrzymania ekipą, jednak atutem LZS-u jest ich własne boisko i w Sobocie szykuje się ciekawe widowisko.

LKS Mierzwin - Granit Gierałtów

Trudny sprawdzian przed drużyną z Mierzwina, która zmierzy się z dobrze grającym Gierałtowem. Jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo Granitu będzie sporą niespodzianką.

Rybak Parowa - LZS Niwnice

Jednostronny pojedynek szykuje się w Parowej, gdzie miejscowy Rybak pewnie kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa podejmie outsidera ligi, czyli drużynę z Niwnic. Grad goli gwarantowany.