Zapowiedź 4. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-09-18 20:33
Po wysokim zwycięstwie w Płóczkach Dolnych nasza drużyna TS Parzyce udaje się na ciężki mecz do Brzeźnika.

LZS Brzeźnik - TS Parzyce

Drużyna z Brzeźnika zaliczyła fatalny początek sezonu, w trzech spotkaniach zdobywając zaledwie jedno oczko. LZS za wszelką cenę będzie chciał przerwać zła passę, więc szykuje nam się niezwykle emocjonujący pojedynek. Mecze w Brzeźniku zawsze były "gorącymi" spotkaniami, o czym chyba nikomu nie muszę przypominać. TS ten mecz po prostu musi wygrać, bo każda strata punktów w tej rundzie wyraźnie oddaliłaby nas z walki o supremację w lidze. Miejmy nadzieję, ze nasi zawodnicy odpowiednio zmotywują się na ten mecz i zobaczymy walkę o każdą piłkę. Do boju Towarzysze!

Granit Gierałtów - Rybak Parowa

Szlagierowe spotkanie zapowiada się w Gierałtowie. Granit po ostatniej sensacyjnej porażce w Mierzwinie będzie koniecznie chciał odrobić stratę punktów. Ale o to będzie trudno, bo do Gierałtowa przyjeżdża dotąd niepokonana ekipa z Parowej. Jednak w tym pojedynku każdy wynik jest możliwy.

Twardy II Świętoszów - LKS Mierzwin

Uskrzydlony zwycięstwem z Gierałtowem Mierzwin udaje się na pojedynek z Twardym, jednak nie będzie to łatwa potyczka dla LKS-u. Wojskowi u siebie są mocni i nawet dobrze dysponowana ekipa z Mierzwina nie powinna sprostać Świętoszowianom.

Roan Tomisław - LZS Sobota

Ciekawy pojedynek szykuje się w Tomisławiu. Roan słabo rozpoczął rozgrywki, jednak dzięki efektownemu zwycięstwu nad Brzeźnikiem wraca na swe właściwe tory. Grająca w kratkę Sobota wciąż jest mocną ekipą, więc emocji w Tomisławiu na pewno nie zabraknie.

LZS Niwnice - LZS Płóczki Dolne

Pojedynek outsiderów ligi również zapowiada się emocjonująco. Jak dotąd lepiej prezentują się zawodnicy z Płóczek Dolnych, jednak jak wiadomo derby zawsze rządzą się swoimi prawami, a mecz ni ma jednoznacznego faworyta. Wynik pozostaje sprawą otwartą.