Zapowiedź 5. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-09-24 18:24
Na półmetku rundy jesiennej nasza drużyna TS Parzyce podejmie u siebie zdecydowanego outsidera ligi, czyli drużynę LZS-u Niwnice.

TS Parzyce - LZS Niwnice

Kibice naszej drużyny już prawie 5 miesięcy czekają na zwycięstwo TS-u u siebie w meczu o punkty. Chyba najlepsza ku temu okazja nadarza się w piątej kolejce B-klasy, bowiem do Parzyc przyjeżdża ekipa z Niwnic. Niwniczanie jak dotąd są najgorszą ekipą w stawce, na boisku nie zdobywając dotąd punktów. Co prawda LZS ma 3 oczka na koncie, ale zostały one przyznane jako walkower w meczu z Sobotą. Jednak nigdy nie można lekceważyć żadnego rywala, trzy punkty nigdy nie przyjdą same i o zwycięstwo trzeba będzie mocno zawalczyć. Miejmy nadzieję, że w tym meczu Towarzysze pokażą naprawdę dobrą grę, bo po spotkaniu z Niwnicami czekają nas już tylko ciężkie pojedynki z drużynami z czołówki tabeli. Do boju TS!

LZS Sobota - LZS Brzeźnik

Obie drużyny zgromadziły jak dotąd tylko po jednym punkcie i zapewne obie jedenastki będą koniecznie chciały zdobyć upragnione 3 oczka. Sobota będzie chciała się zrehabilitować za lanie, jakie dostali ostatnio w Tomisławiu, natomiast zawodzący od początku sezonu Brzeźnik będzie chciał przerwać swą fatalną passę.

LKS Mierzwin - Roan Tomisław

Zacięte spotkanie szykuje się w Mierzwinie. Grający zaskakująco dobrze miejscowy LKS podejmie ekipę z Tomisławia, która po słabym początku sezonu w końcu rzuciła się do odrabiania strat, czego efektem są dwie ostatnie wysokie wygrane Roana. Faworytem wydaje się być Tomisław, jednak nieobliczalny LKS za wszelką cenę będzie chciał po raz kolejny odebrać punkty faworytom ligi.

Rybak Parowa - Twardy II Świętoszów

Spotkanie na szczycie w Parowej. Samotnie przewodzący tabeli Rybak podejmie słabo spisującego się ostatnio Twardego. Jednak pewnym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy ten mecz muszą wygrać aby zatrzymać swą przewagę nad resztą stawki.

LZS Płóczki Dolne - Granit Gierałtów

Wbrew pozorom niełatwe zadanie czeka graczy z Gierałtowa. Granit ostatnio dołuje, a gracze z Płóczek Dolnych już pokazali, że potrafią zawalczyć o punkty z wyżej notowanymi rywalami. Mimo to faworytem tego pojedynku wydają się być goście.