Zapowiedź 6. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-10-02 20:32
Po spacerku w meczu z Niwnicami naszą drużynę w 6. kolejce Klasy B czeka poważny sprawdzian, ponieważ TS udaje się na wyjazd do Gierałtowa.

Granit Gierałtów - TS Parzyce

Mecz w Gierałtowie będzie zupełnie innym widowiskiem od tego, jakie ostatnio widzieliśmy w Parzycach w spotkaniu z Niwnicami. Granit zanotował świetny początek sezonu wygrywając dwa pierwsze mecze, jednak w dwóch kolejnych doznał porażek. Gierałtowianie jednak wydają się być na fali wznoszącej po ostatnim zwycięstwie w Płóczkach. Co do naszej drużyny, zwycięstwo z Niwnicami znacznie poprawiło morale drużyny jednak aby odnieść sukces w Gierałtowie, Towarzysze muszą zdecydowanie poprawić swoją skuteczność pod bramką przeciwnika. Choć TS stwarza sobie mnóstwo sytuacji to mała część z nich kończy się efekt w postaci bramki. Miejmy nadzieję, że Parzyczanie wyjdą na murawę boiska w Gierałtowie dobrze zmotywowani i uda im się "rozłupać Granit". Do boju Towarzysze!

Roan Tomisław - Rybak Parowa

Parowa wydaje się być faworytem tego pojedynku, jednak jak głosi piłkarskie porzekadło, derby rządzą się swoimi prawami. Boleśnie o tym przekonali się właśnie gracze Rybaka, przegrywając ostatnie spotkanie z rezerwami Twardego. Drużyna z Tomisławia w ostatnim meczu również zaliczyła potknięcie, remisując w Mierzwinie. W tym spotkaniu stratę punktów Rybaka nie będzie można uznać za niespodziankę.

LZS Sobota - LKS Mierzwin

Zawodnicy z Soboty dawno nie zajmowali tak niskiej pozycji na półmetku rundy, a ostania porażka z Brzeźnikiem najlepiej świadczy o pozycji tej drużyny w tabeli. Za to gracze z Mierzwina są rewelacją rundy jesiennej. LKS po kolei odbiera punkty możnym tej ligi. To, co jeszcze przed sezonem ciężko było sobie wyobrazić stało się faktem - ekipa z Mierzwina jest faworytem pojedynku z Sobotą. Tylko czy gracze LKS-u udźwigną ten ciężar, grając z pozycji faworyta?

Twardy II Świętoszów - LZS Płóczki Dolne

Prących do przodu niczym czołg T-55 Wojskowych czeka łatwy pojedynek z ekipą z Płóczek Dolnych. Świętoszowianie po zwycięstwie nad Parową powinni spokojnie rozstrzelać ekipę LZS-u.

LZS Brzeźnik - LZS Niwinice

Ekipa z Brzeźnika wreszcie odbiła się od dna i wydaje się, że wskoczyła na swe właściwe tory. Dobrą okazją do podreperowania swego dorobku punktowego będzie pojedynek z Niwnicami. I choć mecze w Brzeźniku zawsze okraszone są gorącą atmosferą, to jednak wydaje się, że pojedynek dwóch LZS-ów będzie meczem bez historii.