Zapowiedź 7. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-10-09 22:27
W najbliższą niedzielę nasz TS czeka być może najważniejszy mecz tej rundy. Do Parzyc przyjeżdża bowiem wicelider tabeli, ekipa Twardego II Świętoszów. Spotkanie to śmiało można nazwać meczem o 6 punktów, ponieważ strata punktów przez którąś z drużyn zmniejszy jej szanse w walce o awans do Klasy A.

TS Parzyce - Twardy II Świętoszów

Po wspaniałym zwycięstwie w Gierałtowie TS podejmie drużynę ze Świętoszowa. Przeprawa z Twardym będzie znacznie trudniejsza od tej z Granitem, bowiem Wojskowi ostatnio grają wybornie. Po zwycięstwie w Parowej Twardy rozbił w minioną niedzielę LZS z Płóczek Dolnych, aplikując rywalom 10 bramek. O sile Świętoszowian świadczyć może również fakt, iż są oni jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Jednak Wojskowi są jak najbardziej w naszym zasięgu. Jeśli Towarzysze zagrają mecz w takim stylu jak ostatnio, to passa Twardego w końcu zostanie przerwana. Atutem TS-u będzie na pewno nasze boisko i to trzeba wykorzystać. Miejmy nadzieję, że Parzyczanie wyjdą na mecz mocno zmotywowani, pewni swego celu i usadowią się w fotelu lidera na dłużej. Do boju Towarzysze!

LKS Mierzwin - LZS Brzeźnik

Niezwykle gorące spotkanie zapowiada się w Mierzwinie. Obie ekipy są do siebie nastawione antagonistycznie a mecze obu zespołów zawsze przynoszą wielkie emocje, często również pozasportowe. Piłkarsko również mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Postawa drużyny z Mierzwina jest ogromną niespodzianką, bowiem LKS systematycznie zbiera punkty i plasuje się w czołówce tabeli. Brzeźnik na pewno łatwo skóry w tym spotkaniu nie sprzeda, ale mimo to faworytem pojedynku są gospodarze.

Rybak Parowa - LZS Sobota

Ekipa z Parowej przeżywa głęboki spadek formy który poskutkował spadkiem z pozycji lidera na trzecie miejsce w tabeli. Spotkanie z LZS-em Sobota wydaje się świetną okazją do rehabilitacji. Ekipa spod Lwówka gra po prostu fatalnie i jej sytuacji sportowej nie poprawia nawet walkower za mecz z Brzeźnikiem, który pozwolił im odbić się od dna tabeli. Rybak powinien bez problemu odprawić z kwitkiem Sobocian.

LZS Płóczki Dolne - Roan Tomisław

Po ostatnim zwycięstwem nad liderem z Parowej Roan pokazał, że nikogo nie można przedwcześnie skreślać w walce o awans. Płóczki Dolne po rozstrzelaniu przez Twardego czeka kolejny pojedynek do jednej bramki. Tomisław powinien spokojnie wywieźć z Płóczek 3 punkty i podreperować swe konto bramkowe.

LZS Niwnice - Granit Gierałtów

Po dobrym początku sezonu Granit zaczął grać słabo, ale mimo to powinien bez problemu ograć drużynę z Niwnic, która jak dotąd stać było jedynie na dostarczanie punktów rywalom.