Zapowiedź 8. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-10-16 22:37
W przedostatniej kolejce Klasy B nasza drużyna zagra najważniejszy i zapewne najtrudniejszy mecz na wyjeździe w tej rundzie, bowiem TS wybiera się do Tomisławia.

Roan Tomisław - TS Parzyce

Przed Towarzyszami kolejny trudny wyjazd. Roan, odkąd załapał wiatr w żagle idzie jak burza i wydaje się być niełatwym do ogrania rywalem. Na pewno czynnikiem sprzyjającym Tomisławianom będzie ich wąskie i nierównie boisko, które zapewne będzie również grząskie z powodu panujących aktualnie warunków atmosferycznych. Jednak murawa będzie taka sama dla obu jedenastek. Co do naszej ekipy, żeby utrzymać fotel lidera TS nie może stracić punktów w Tomisławiu. Obecnie Towarzysze prezentują ładną grę, którą na pewno mogą zaprezentować na stadionie Roana. Miejmy nadzieję, że Parzyczanie powtórzą piękny spektakl jaki zaprezentowali w Gierałtowie. Spotkanie zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Do boju TS!

LZS Brzeźnik - Granit Gierałtów

Ciężki wyjazd czeka Gierałtowian. Brzeźniczanie ostatnio sprawili sporą niespodziankę odprawiając z kwitkiem Mierzwin. W ostatniej kolejce odblokowali się również Gierałtowianie aplikując Niwnicom siedem bramek. Chyba każda ekipa wie, że w Brzeźniku zawsze się gra ciężko i Granit będzie musiał się nieźle postarać, żeby wywieźć stamtąd 3 punkty.

LKS Mierzwin - Rybak Parowa

Po zaskakującej porażce w ostatnim meczu Mierzwin będzie chciał udowodnić, że pozycja jaką zajmuje w tabeli nie jest wcale dziełem przypadku. W Mierzwinie już wiele drużyn straciło punkty, jednak wydaje się, że Rybak po ostatnim rozsrzelaniu Soboty wrócił na swe właściwe tory i pozostaje faworytem tego spotkania. Jednak w piłce wszystko jest możliwe i LKS jest w stanie sprawić kolejną już niespodziankę.

Twardy II Świętoszów - LZS Niwnice

Wynik spotkania ligowego Dawida z Goliatem wydaje się być z góry przesądzony. Jedyną kwestią wydaje się być, ile bramek Wojskowi wpakują słabiutkim Niwnicom. Żadnego rywala nie można lekceważyć, jednak w tym przypadku prawdopodobna wydaje się być nawet powtórka wyniku z meczu Twardego z Płóczkami Dolnymi.

LZS Sobota - LZS Płóczki Dolne

Nawet pojedynek outsiderów ligi wydaje się być ciekawie zapowiadającym się spotkaniem. Obie ekipy już od dawna nie zaznały smaku zwycięstwa, a ich ostatnie wyniki dobitnie pokazują, w jak słabej sportowo sytuacji się znajdują. Derby zawsze rządzą się swoimi prawami i w tym pojedynku każdy wynik jest możliwy.