Zapowiedź 9. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2009-10-23 21:24
W kończącym rundę jesienną spotkaniu 9. kolejki Klasy B TS Parzyce podejmie u siebie ekipę LZS-u Sobota, która zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

TS Parzyce - LZS Sobota

Przed sezonem zawodnicy z Soboty wydawali się pewnym kandydatem do zajęcia miejsca w górnej połowie tabeli, jednak Sobocianie od początku sezonu przeżywają wielki kryzys. Jak dotąd udało im się zebrać tylko 4 punkty, w tym 3 za walkower w meczu z Brzeźnikiem. Sobocianie ostatnio dostają baty nawet od ligowych słabeuszy o czym dobitnie świadczy porażka w ostatniej kolejce z Płóczkami Dolnymi. Co do naszej ekipy, Towarzysze przystąpią do tego meczu w dość okrojonym składzie a sam mecz powinien być dobrą okazją do podreperowania konta bramkowego. Jednak pamiętajmy, że żadnego rywala nie można lekceważyć i mecz sam się nie wygra. Miejmy nadzieję, że Towarzysze pokażą dobrą piłkę i zmażą złą plamę z ostatniego meczu. Do boju TS!

Rybak Parowa - LZS Brzeźnik

Ekscytujący mecz zapowiada się w Parowej, gdzie miejscowy Rybak zmierzy się z twardo grającym Brzeźnikiem. Gospodarze wydają się być murowanym faworytem spotkania, jednak będący ostatnio w dobrej formie LZS na pewno łatwo skóry nie odda.

Granit Gierałtów - Twardy II Świętoszów

Ciekawy pojedynek szykuje się również w Gierałtowie. Granit ostatnio bardzo zawodzi a Wojskowi żeby utrzymać się na fotelu lidera ten mecz muszą wygrać. Faworytem są goście, jednak o zwycięstwo będą musieli mocno powalczyć.

LZS Niwnice - Roan Tomisław

Po pewne trzy punkty do Niwnic wybierają się Tomisławianie, którzy powinni bezproblemowo pokonać czerwoną latarnię ligi jaką jest miejscowy LZS.

LZS Płóczki Dolne - LKS Mierzwin

Zacięte spotkania zapowiada się w Płóczkach, gdzie z miejscowy LZS-em zmierzy się ekipa z Mierzwina. Mierzwinianie po dobrym początku sezonu ostatnio zanotowali spadek formy, a mecz z Płóczkami będzie dobrą okazją do przełamania złej passy. Jednak gospodarze wydają się dość wymagającym przeciwnikiem i wynik tego meczu wydaje się być sprawą otwartą.

autor: agent-007 2009-10-23 22:18:31

Profil agent-007 w Futbolowo Brzeźnik jedzie po 3 pkt!!!p.s. szykujcie zamrażacze