TS zwyciężył w pierwszym sparingu

• autor: Myka, 2010-03-07 22:30

W swoim pierwszym meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek TS Parzyce pokonał u siebie A-klasowy LKS Ocice 4:3.

Od początku spotkania dużą przewagę wypracowali sobie goście, którzy lepiej radzili sobie na zaśnieżonej murawie. Parzyczanie nie potrafili skonstruować dobrej akcji ofensywnej, a ataki gości z Ocic zatrzymywała nasza defensywa. Po zmasowanych atakach LKS dopiął swego w 21. minucie, zdobywając bramkę z rzutu wolnego z ostrego kąta. TS ciągle nie mógł wedrzeć się w pole karne gości, a Ocice kontrolowały przebieg spotkania. Pod koniec pierwszej połowy goście podwyższyli wynik na 2:0, gdy zawodnik LKS-u wykorzystał akcję sam na sam.

W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inną grę gospodarzy. Kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy piłkę przed polem karnym LKS-u przejął  Kamil Krzyśko i mocnym strzałem zdobył kontaktowego gola. Nie minęło kilka minut i Towarzysze doprowadzili do wyrównania. Po składnej akcji w polu karnym Jarosław Oleksiak strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Parzyczanie nabrali wiatru w żagle i byli coraz bliżsi objęcia prowadzenia. Sztuka ta udała im się w 72. minucie, gdy po rzucie rożnym bramkę głową zdobył Roman Sondaj. W końcowej fazie spotkania gra się wyrównała. Na dziesięć minut przed końcem TS zdobył czwartą bramkę. Jej autorem był testowany Jarosław Puzio, który zamknął ładną akcję w polu karnym gości. Kilka minut później rozmiary porażki zmniejszył napastnik Ocic wykorzystując akcję sam na sam z miejscowym bramkarzem.

Parzyce, 7 marca 2010, godzina 13:00.

TS PARZYCE - LKS OCICE  4:3 (0:2)

0:1 Paweł Karaban 21'

0:2 Marcin Górak 40'

1:2 Kamil Krzyśko 56'

2:2 Jarosław Oleksiak 62'

3:2 Roman Sondaj 72'

4:2 Jarosław Puzio 80'

4:3 Paweł Karaban 88'

TS PARZYCE: Daniel Mićić - Tomasz Jasiński, Paweł Gręda, Franciszek Moczydlak, Franciszek Doliński - Jarosław Oleksiak, Jarosław Puzio, Maciej Przybylski, Mariusz Szajwaj - Roman Sondaj, Henryk Kusy

Zmiany lotne: Sebastian Marzec, Rafał Antoniszyn, Kamil Krzyśko, Wiesław Szajwaj

autor: konikipolne 2010-03-08 17:44:53

Profil konikipolne w Futbolowo No brawo. Tylko jak ta bramka wpadła zaliczona Kamilowi !!. Czyżby piłka odbiła się od jego butów zawieszonych na kołku ??

autor: vanMyka 2010-03-08 20:56:44

Profil vanMyka w Futbolowo Otóż Kamil kazał oficjalnie powiadomić, że zawiesza grę do końca rundy, lecz na meczu się pojawił by wspomóc naszą formację ofensywną i pokazać, że tytuł "najlepszego strzelca sparingów" nie należy do niego przypadkiem.

autor: kamilek25 2010-03-09 21:02:02

Profil kamilek25 w Futbolowo uczcie sie bo do grobu tego nie zabiore