statystyki szczegółowe

Aktualności

TS zwyciężył w pierwszym sparingu

• autor: Myka, 2010-03-07 22:30

W swoim pierwszym meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek TS Parzyce pokonał u siebie A-klasowy LKS Ocice 4:3.

Od początku spotkania dużą przewagę wypracowali sobie goście, którzy lepiej radzili sobie na zaśnieżonej murawie. Parzyczanie nie potrafili skonstruować dobrej akcji ofensywnej, a ataki gości z Ocic zatrzymywała nasza defensywa. Po zmasowanych atakach LKS dopiął swego w 21. minucie, zdobywając bramkę z rzutu wolnego z ostrego kąta. TS ciągle nie mógł wedrzeć się w pole karne gości, a Ocice kontrolowały przebieg spotkania. Pod koniec pierwszej połowy goście podwyższyli wynik na 2:0, gdy zawodnik LKS-u wykorzystał akcję sam na sam.

W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inną grę gospodarzy. Kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy piłkę przed polem karnym LKS-u przejął  Kamil Krzyśko i mocnym strzałem zdobył kontaktowego gola. Nie minęło kilka minut i Towarzysze doprowadzili do wyrównania. Po składnej akcji w polu karnym Jarosław Oleksiak strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Parzyczanie nabrali wiatru w żagle i byli coraz bliżsi objęcia prowadzenia. Sztuka ta udała im się w 72. minucie, gdy po rzucie rożnym bramkę głową zdobył Roman Sondaj. W końcowej fazie spotkania gra się wyrównała. Na dziesięć minut przed końcem TS zdobył czwartą bramkę. Jej autorem był testowany Jarosław Puzio, który zamknął ładną akcję w polu karnym gości. Kilka minut później rozmiary porażki zmniejszył napastnik Ocic wykorzystując akcję sam na sam z miejscowym bramkarzem.

Parzyce, 7 marca 2010, godzina 13:00.

TS PARZYCE - LKS OCICE  4:3 (0:2)