Porażka w ostatnim sparingu

• autor: Myka, 2010-04-08 02:09

W ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek Parzycki TS przegrał w Kraśniku Dolnym z miejscowym LKS-em 1:3.

Początek spotkania lepiej wyszedł gościom, którzy w 13. minucie wychodzą na prowadzenie. Ładną akcję Romana Sondaja celnym strzałem z bliskiej odległości kończy Henryk Kusy. Podobnie jak w poprzednich sparingach, po szybko zdobytej bramce Towarzysze zaczynają oddawać pole rywalom. Gra jest bardzo wyrównana, jednak gospodarze w końcu wyrównują wynik meczu. W 30. minucie zawodnik LKS-u urywa się naszej obronie i zdobywa bramkę po akcji sam na sam z naszym bramkarzem.  Gra ciągle toczy się cios za cios, lecz to Kraśnik wychodzi na prowadzenie. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze zdobywają bramkę po zamieszaniu w naszym polu karnym. Do przerwy wynik się nie zmienia.

W drugiej odsłonie spotkania przyjezdni grali znacznie lepiej, jednak przewaga nie przekładała się na efekt w postaci wyrównującej bramki. Golkiper gospodarzy kilkakrotnie uchronił swoją drużynę przed utratą bramki. Jednak po okresie przewagi TS-u gospodarze na kilkanaście minut przed końcem zdobywają bramkę z rzutu wolnego. Parzyce ciągle groźnie atakowały, ale to LKS był bliższy podwyższenia wyniku, gdy gracz gospodarzy trafił w poprzeczkę. Do końca tego wyrównanego spotkania Parzyczanie nie znaleźli sposobu na zmianę wyniku i tym samym ponieśli kolejną porażkę.

Kraśnik Dolny, 3 kwietnia 2010, godzina 13:00

LKS KRAŚNIK DOLNY - TS PARZYCE  3:1 (2:1)

0:1 Henryk Kusy 13'

1:1 Maciej Czaplicki 29'