Zapowiedź 12. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2010-04-23 10:35

Po rozegraniu w miniony czwartek zaległej kolejki rozgrywki w Klasie B rozkręcają się na całego. W nadchodzącej kolejce nie będzie szlagierowych pojedynków, a w prawie wszystkich spotkaniach łatwo wskazać murowanego faworyta. Nasza drużyna zmierzy się w Parzycach z LZS-em Płóczki Dolne.

TS Parzyce - LZS Płóczki Dolne (pierwszy mecz 6:2)

Po dość niespodziewanym zwycięstwie w Parowej Towarzysze nabrali wiatru w żagle i wskoczyli na pozycję wicelidera tabeli. Rywal z Płóczek w pierwszym wiosennym meczu dostał niezłe lanie od drużyny z Brzeźnika. Parzyce powinny łatwo wypunktować LZS, jednak nie zapominajmy, że żadnego rywala nie można lekceważyć. TS musi zagrać swoje, a wtedy o zwycięstwo będzie nietrudno. Mecz sędziuje Mariusz Wąsik. Do boju TS!

LZS Brzeźnik - Roan Tomisław (1:5)

Gospodarzy po łatwym zwycięstwie w Płóczkach czeka ciężki mecz. Tomisławianie po nieoczekiwanym zwycięstwie nad Twardym objęli przewodnictwo w tabeli i wydają się być murowanymi faworytami spotkania. Nie zapominajmy jednak, że w Brzeźniku każdej drużynie gra się ciężko i o zwycięstwo Roan będzie musiał się nieźle postarać. Mecz sędziuje Tomasz Serewis.

Twardy II Świętoszów - LZS Sobota (2:2)

Po stracie punktów w Osiecznicy i oddaniu fotelu lidera Roanowi Wojskowi będą chcieli zamazać złą plamę po meczu z Tomisławiem. Sobocianie natomiast sprawili ogromną niespodziankę ogrywając Granit i wydaje się, że LZS może napsuć sporo krwi Twardemu. Faworytem pojedynku są gospodarze, a dla gości zbliżenie się do jesiennego wyniku tych drużyn byłoby dużym osiągnięciem. Mecz sędziuje Piotr Rój.

Granit Gierałtów - LKS Mierzwin (0:2)

Po blamażu w Sobocie Gierałtowianie będą chcieli zrehabilitować się za czwartkowy mecz a jednocześnie zrewanżować za jesienną porażkę w Mierzwinie. LKS jest bardzo niewygodnym rywalem i już kilkakrotnie pokazał, że potrafi dobrze grać z lepszymi drużynami. W tym meczu każdy wynik jest możliwy. Mecz sędziuje Zbigniew Banach.

LZS Niwnice - Rybak Parowa (2:7)

Goście nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem outsidera z Niwnic. Dodatkową motywacją dla Rybaka powinno być zrehabilitowanie się za czwartkową porażkę z Parzycami. Mecz sędziuje Piotr Frydryk.