TS Parzyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 96
ogółem: 665 733

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zapowiedź 13. kolejki B-klasy

  • autor: Myka, 2010-04-30 10:32

Po niepewnym zwycięstwie z Płóczkami Dolnymi Towarzyszy czeka bardzo trudne zadanie - do Parzyc przyjedzie odwieczny rywal zza miedzy, LZS Brzeźnik.

TS Parzyce - LZS Brzeźnik (pierwszy mecz 2:1)

Parzyce żeby utrzymać dobre miejsce w tabeli ten mecz muszą po prostu wygrać. A że pojedynki z Brzeźnikiem nie są zwykłym spotkaniem wie chyba każdy. Mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze są emocjonującym widowiskiem, czasami obfitującym również w emocje niesportowe. Najbliższy mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Towarzysze po słabej grze z Płóczkami muszą pokazać, że są ciągle groźni i ostatnia słaba postawa jest tylko wypadkiem przy pracy. LZS ostatnio postawił twarde warunki ekipie z Tomisławia i mimo porażki pozostawili dobre wrażenie po swej grze. Ze względu na pozycję w tabeli gospodarzy trzeba upatrywać w roli faworyta, ale jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami i tak naprawdę faworyta tego pojedynku nie można jednoznacznie wskazać. Miejmy nadzieję, że Towarzysze zmażą złą plamę po ostatnim meczu i pokażą, na co ich stać. Mecz sędziuje Paweł Mruczyński. Do boju Parzyce!

LZS Sobota - Roan Tomisław (0:6)

Po ostatnim laniu, jakie dostali Sobocianie w Świętoszowie szykuje się kolejny mecz do jednej bramki. Po ostatnim zwycięstwie na ciężkim terenie w Brzeźniku liderujący tabeli Roan może spokojnie postarać się o dwucyfrowy wynik. Mecz sędziuje Sławomir Dmuchowski.

LKS Mierzwin - Twardy II Świętoszów (2:2)

W jesiennym pojedynku tych ekip padł zaskakujący remis. Obecnie jednak nie zanosi się, żeby Mierzwinianom udało się powtórzyć wynik i ukraść punkty Twardemu. Wojskowi po rozstrzelaniu Soboty nie chcą tracić kontaktu z czołówką, a Mierzwin poległ ostatnio w Gierałtowie. W lepszej sytuacji stawia to gości, którzy nie powinni mieć problemów z wywiezieniem trzech punktów z Mierzwina. Mecz sędziuje Piotr Rój.

Rybak Parowa - Granit Gierałtów (2:0)

Ekipa gospodarzy się sypie i ostatnia klęska w Niwnicach dopełnia krajobrazu fatalnej sytuacji drużyny z Parowej. Pomimo słabego początku rundy wiosennej w wykonaniu Granitu to goście wydają się być faworytami tej potyczki. Może jednak Rybak, pomimo odejścia kilku wartościowych zawodników do Twardego, pokaże, że jeszcze nie można go skreślać. Wynik Rybaka z Niwnic może utwierdzać w przekonaniu, że ich mecz z Granitem powinien skończyć się jeszcze większą klęską, ale niczego nie można przedwcześnie przesądzać. Mecz sędziuje Kamil Dyrcz.

LZS Płóczki Dolne - LZS Niwnice (4:2)

Emocjonująco zapowiada się derbowy pojedynek w Płóczkach. Gospodarze pokazali ostatnio, że potrafią powalczyć z lepszymi ekipami, a Niwnice w sensacyjny sposób rozgromiły ekipę z Parowej. W gościach można upatrywać faworyta tego meczu, ale każde derby są nieprzewidywalne, tym bardziej, gdy spotykają ekipy z dołu tabeli. Mecz sędziuje Mariusz Wąsik.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [657]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

TS ParzyceChrobry Nowogrodziec
TS Parzyce 3:1 Chrobry Nowogrodziec
2015-08-23, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
LKS Ocice - TS Parzyce
Chrobry Nowogrodziec - KS Stare Jaroszowice
LZS Brzeźnik - Majdan Bolesławice
GKS Gromadka - KS Łąka
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Rybak Parowa
Górnik Węgliniec - LZS Łaziska
Victoria Ruszów - Sparta Zebrzydowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
TS Parzyce 3:1 Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice 1:3 Victoria Ruszów
KS Stare Jaroszowice 3:2 LZS Brzeźnik
Majdan Bolesławice 3:6 GKS Gromadka
KS Łąka 4:5 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Rybak Parowa 1:1 Górnik Węgliniec
LZS Łaziska 3:3 Sparta Zebrzydowa

Znajome kluby