Zapowiedź 17. kolejki B-klasy

• autor: Myka, 2010-05-28 00:13

Po laniu jakie sprawili Parzyczanom gracze Twardego naszą drużynę czeka kolejna ciężka przeprawa, bowiem do Parzyc przyjeżdża wicelider z Tomisławia.

TS Parzyce - Roan Tomisław (pierwszy mecz 0:3)

Dla Towarzyszy będzie to kolejny trudny mecz. Spotkanie w Parowej pokazało wszystkie słabe strony naszej drużyny. Tomisławianie natomiast ostatnio spisują się średnio, ale wciąż są niezwykle groźni. Roan zapowiada walkę o pierwsze miejsce, a żeby nie tracić dystansu do Twardego to spotkanie musi wygrać. Parzyczanie znów będą musieli sobie radzić w okrojonym składzie. Musimy pamiętać, że derby rządzą się swoimi prawami i liczyć na to, że TS zaprezentuje się lepiej niż ostatnio i urwie punkty faworytom. Mecz sędziuje Wiesław Dyrcz. Do boju Parzyce!

Granit Gierałtów - LZS Brzeźnik (2:3)

Ciężkie zadanie czeka Gierałtowian, którzy zmierzą się z rycerzami wiosny - ekipą z Brzeźnika. LZS idzie jak burza i odprawia z kwitkiem kolejnych rywali, a Granit prezentuje się bardzo słabo. Ostatnie wysokie zwycięstwo tej ekipy nad Niwnicami może dawać sporą nadzieję na dobry wynik, ale to goście są faworytami tego pojedynku. Mecz sędziuje Jan Stolarz.

Rybak Parowa - LKS Mierzwin (5:1)

LKS wybiera się na trudny teren do Parowej. Ostatnie mecze Rybaka pokazały, że ekipę ta potrafi wykrzesać z siebie umiejętności i zdobywać kolejne punkty. Mierzwin z kolei zawsze jest ekipą bardzo niewygodną. W spotkaniu tym faworytem jest LKS, ale żaden wynik nas nie powinien zdziwić. Mecz sędziuje Józef Ferensowicz.

LZS Niwnice - Twardy II Świętoszów (1:7)

Po pewne trzy punkty do Niwnic jadą Wojskowi. Chociaż niedawno Wojskowi zremisowali w Płóczkach, to jednak ten wynik wydaje się być tylko wypadkiem przy pracy. Jeśli Świętoszowianie utrzymają formę z meczu z Parzycami, to dwucyfrowy wynik jest jak najbardziej w ich zasięgu. Mecz sędziuje Elżbieta Faryniarz.

LZS Płóczki Dolne - LZS Sobota (4:1)

W derbach gminy Lwówek Śląski zmierzą się dwie najsłabsze drużyny z grupy. Pomimo niezłej postawy  Soboty w ostatnich meczach, to Płóczki są zdecydowanym faworytem meczu. Gospodarze potrafią podjąć walkę z najlepszymi, więc słabo grająca na wyjazdach Sobota nie powinna sprawić im dużego problemu. Mecz sędziuje Piotr Członka.