TS Parzyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 129, wczoraj: 96
ogółem: 665 734

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zapowiedź 10. kolejki B-klasy

  • autor: Myka, 2010-06-12 18:33

W ostatniej, zaległej kolejce Klasy B Parzyczanie podejmą u siebie wymagającego rywala - drużynę LKS-u Mierzwin. Pomimo, że sprawa awansu jest już przesądzona, emocji nie powinno zabraknąć na żadnym z boisk w naszej grupie.

TS Parzyce - LKS Mierzwin (pierwszy mecz 3:1)

W poprzedniej kolejce Towarzysze przywieźli trzy punkty z Soboty, a Mierzwin pewnie pokonał outsidera z Płóczek. Ostatni mecz w sezonie zapowiada się na trudny pojedynek - LKS to solidna ekipa, dobrze grająca w wyjazdowych spotkaniach. O tym, jak niewygodnym rywalem jest drużyna z Mierzwina przekonała się niemal każda ekipa z ligowej stawki. Mierzwinianie urywali już punkty wielu silniejszym drużynom. Parzyczanie natomiast chcą spokojnie zakończyć sezon, dlatego też w meczu z LKS-em powinni zagrać bez ryzyka. Jeśli Towarzysze poprawią słabą skuteczność, która widzieliśmy w Sobocie, to można spokojnie powalczyć o trzy punkty z rywalem z Mierzwina. Do boju TS!

Granit Gierałtów - Roan Tomisław (3:1)

Bardzo emocjonujący pojedynek zapowiada się w Gierałtowie. Granit ostatnio gra bardzo dobrze, a nieszczęśliwa porażka z Twardym w ostatnich sekundach meczu nie powinna zamazywać dobrego obrazu. Tomisławianie po kilku ostatnich słabych spotkaniach odzyskali wiarę w siebie i pewnie zwyciężając Niwnice pokazali, że w meczu z Gierałtowem nie można przekreślać ich szans na trzy punkty. Spotkanie nie ma murowanego faworyta, a o wyniku meczu może przesądzić jedna akcja.

LZS Płóczki Dolne - Rybak Parowa (0:5)

LZS może wiązać z tym pojedynkiem duże nadzieje. Rybak w tej rundzie gra fatalnie i nie posmakował jeszcze zwycięstwa. Pomimo ostatnich kilku dobrych spotkań Parowianie znów w złym stylu przegrali w Brzeźniku. Jeśli chodzi o gospodarzy, to jeszcze kilka tygodni temu potrafili urwać punkty Twardemu, ale ich ostatnie spotkania to pasmo porażek i Płóczki musiały przełknąć gorzką pigułkę bycia czerwoną latarnią ligi. W tym spotkaniu bardzo ciężko o wskazanie faworyta, może paść każdy wynik, ale nieco większe szanse należy dawać Rybakowi.

LZS Niwnice - LZS Sobota (3:0 wo)

W jesiennym meczu tych drużyn Sobocianie wygrali 6:2, ale zostali ukarani walkowerem. W tej kolejce faworytem spotkania są Niwniczanie. Ekipa ta na swoim boisku jest bardzo wymagającym rywalem. Nie należy również z góry skreślać Soboty. Drużyna ta ostatnio prezentuje sie bardzo przyzwoicie i stać ją na wywiezienie co najmniej punktu z Niwnic. W derbowych pojedynkach wszystko jest możliwe - tak też będzie również w tym meczu i wynik jest sprawą otwartą.

LZS Brzeźnik - Twardy II Świętoszów (0:3)

Trundy wyjazd czeka rezerwy Twardego Świętoszów. Wojskowi zapewnili juz sobie awans do Klasy A, ale w meczu w Brzeźniku będą chcieli przypieczętować awans i pokazać, że w pełni na niego zasłużyli. LZS na swoim boisku jest trudnym rywalem, a ich czwarte miejsce w tabeli powinno budzić respekt. Mimo tego jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo Twardego trzebaby uznać za niespodziankę.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1844]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

TS ParzyceChrobry Nowogrodziec
TS Parzyce 3:1 Chrobry Nowogrodziec
2015-08-23, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
LKS Ocice - TS Parzyce
Chrobry Nowogrodziec - KS Stare Jaroszowice
LZS Brzeźnik - Majdan Bolesławice
GKS Gromadka - KS Łąka
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Rybak Parowa
Górnik Węgliniec - LZS Łaziska
Victoria Ruszów - Sparta Zebrzydowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
TS Parzyce 3:1 Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice 1:3 Victoria Ruszów
KS Stare Jaroszowice 3:2 LZS Brzeźnik
Majdan Bolesławice 3:6 GKS Gromadka
KS Łąka 4:5 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Rybak Parowa 1:1 Górnik Węgliniec
LZS Łaziska 3:3 Sparta Zebrzydowa

Znajome kluby